Rewelecyjne publikacje

Atrakcyjne nowinki

Wiza do Sri Lanki

Sri Lanka to miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia. Każdego roku napływa w tamtym miejscu coraz to więcej osób poszukując atrakcyjnych doznań. Z jakiego powodu Sri Lanka to tak unikalne miejsce? Co trzeba załatwić z dokumentów przed wjazdem? W szczególności – skąd wizę?

Sri Lanka – rzadkie miejsce

Sri Lanka nade wszystko zachwyca różnorodnością krajobrazu. Odkryjemy tam spektakularne plaże z palmami, pagórkowe grzbiety nasycone dżunglą, preria spośród safari, brzegi do nurkowania. Dodatkowo mieszkają tu także przyjaźni obywatele i optymalna, ciepła temperatura.

Wiza na Sri Lankę


Co wypadałoby załatwić przed wyjazdem? Generalnie należy mieć wizę. Całe szczęście nie jest tymczasem ona nadzwyczaj droga ani ciężka do uzyskania, chociaż trzeba ją mieć. W jaki sposób można ją pozyskać?

na lotnisku


Praktycznie możliwe jest nabywać taką wizę na lotnisku. W ogóle jednak raz, że jest ona droższa, jako że kosztuje 35 dolarów za 30 dni, dwa – gdy tylko wysiądziemy na lotnisku to do okienka wizowego powita nas olbrzymia wręcz kolejka.

Sri Lanka wiza internetowa

Śmiało bardziej jest opłacalne wybrać e wizę. Na czym to polega? Tak więc odwiedzamy stronę internetową ETA i wybieramy wizę, którą chcemy. W następnej kolejności wypełniamy formularz, który jest dostępny w większości europejskich języków, lecz nie po polsku. Później należy opłacić wizę za pomocą karty kredytowej. Na sam koniec należy odczekać kilka godzin, niekiedy 2-3 dni i przyjmujemy numer naszej wizy. Należy wydrukować to potwierdzenie wizy z jej numerem i przedstawić na lotnisku w specjalnym okienku. Taka wiza ważna przez 30 dni, kosztuje 30 dolarów.

Wiza Sri Lanka internetowa – z pośrednikiem


Co niemniej jednak zdziałać, o ile nie znamy tak dobrze innych języków, gdy boimy się, że coś niepoprawnie wypełnimy? właściwym sposobem jest wybór pośrednika wizowego. W tym miejscu trzeba będzie tylko wysłać zgodną opłatę i również osobiste dane osobowe i inni wykonają za nas wniosek i zajmą się wszelkimi formalnościami. To wyraźnie wygodne i komfortowe rozwiązanie, przede wszystkim jeśli pierwszy raz załatwiamy taką wizę.

Źródło:
Sri lanka e visa.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.