Rewelecyjne publikacje

Atrakcyjne nowinki

Wiza Egipt – jak długo ważna

Jak otrzymać wizę do Egiptu?

Turyści, którzy planowali podróż do Egiptu, przed wylotem musieli ubiegać się o wizę, która uprawniała ich do pobytu na terenie tego państwa. Bez względu na to, czy do kraju wjeżdżało niemowlę, czy osoby pełnoletnie, każdy musiał posiadać aktualną wizę. Na szczęście, władze Egiptu zdecydowały uprościć podróżnikom wejście do kraju i od niedawna możliwe jest wyrobienie stosowniej wizy za pośrednictwem różnego rodzaju biur. Dzięki nim ominie nas mnóstwo formalności.


Jeżeli interesuje nas cała procedura załatwiania wizy, więcej informacji zdołamy znaleźć w Internecie, wpisując w wyszukiwarkę zapytania takie jak: Egipt wiza czy też wiza do Egiptu, i na pewnoodnajdziemy wiele ciekawych portali, gdzie stopniowo zostaniemy poinstruowani, w jaki sposób wyrobić wizę.

Wiza elektroniczna do Egiptu

Elektroniczna (Egipt wiza), uprawnia do 30-dniowego przebywania na terenie Egiptu w celach: turystycznych, biznesowych lub tranzytowych. Dotychczas tego typu wiza dopuszczalna była do nabycia na lotnisku, gdzie zaraz po przylocie do kraju, należało ją zakupić czy też uprzednio przed odlotem udać się po nią do egipskiego przedstawicielstwa dyplomatycznego. W tej chwili wprowadzone transformacje, zapewniają turystom wykupienie wizy w Internecie bądź za pośrednictwem biur świadczących tego rodzaju usługi. Taki obrót sprawy musi zachęcić podróżników do zwiedzenia Egiptu, który ostatnimi czasy, na nieszczęście nie cieszy się zbyt wysoką popularnością. Wszelkiego typu uproszczenia w podróżowaniu do tego kraju mają na celu pobudzić miejscową turystykę.


Firmy proponujące wsparcie w wyrobieniu wizy do Egiptu (tzw. pośrednictwo wizowe), świadczą usługi na najwyższym pułapie, dzięki czemu ominie nas mnóstwo formalności, a dodatkowo dokument otrzymamy w przeciągu również dwóch dni. To znaczne ułatwienie dla tych, którzy nie są zbyt biegli w składaniu specjalistycznych pism lub po prostu nie doceniają tego typu formalności. Dziś żywiołowo funkcjonujące agencje pozyskają to za nas, a my w spokoju i bez stresu będziemy mogli przygotować się do wycieczki. Agencje pośredniczące to również świetne rozwiązanie dla tych, którzy zapomnieli o uzyskaniu właściwych dokumentów, dlatego że są one w stanie w znacznym stopniu nadgonić wszelkie procedury.

Dowiedz się więcej: e-Visa to Egypt .

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.